Dalyvauk "Moksleivių teisinio švietimo programoje"

2014-09-23

Dalyvauk "Moksleivių teisinio švietimo programoje"

EI, MOKSLEIVI! Atsibodo sėdėti mokyklos suole ir esi ištroškęs naujų iššūkių? Pradėjai galvoti apie tolimesnius gyvenimo planus? Nori daugiau sužinoti apie Lietuvos teisinę sistemą? Galbūt Tavo mėgstamiausias serialas yra „Suits“? O gal jau tvirtai žinai, jog nori būti pačiu geriausiu teisininku? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, MES TURIME TAU PASIŪLYMĄ! Negaišk laiko pasvarstymams ir junkis prie jau nuo rugsėjo 26 dienos startuojančios Moksleivių teisinio švietimo programos!

Moksleivių teisinio švietimo programa (MTŠP) - tai kasmetinis Europos Studentų teisininkų asociacijos (ELSA Lietuva) organizuojamas renginys, skirtas visiems teise besidomintiems moksleiviams. MTŠP vyksta trimis turais: pirmiausia, net 5 didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir pirmą kartą jau ir Panevėžyje, 4 savaitgalius iš eilės vyks paskaitų ciklas, skirtas supažindinti moksleivius su skirtingomis teisės šakomis, tokiomis kaip civilinė, baudžiamoji, darbo, šeimos teisė ir kitomis, tačiau ne mažiau įdomiomis teisės šakomis! Vėliau, lankiusieji daugiau nei pusę paskaitų turės galimybę laikyti žinių patikrinimo testą ir galiausiai geriausieji įsijaus į ieškovų bei atsakovų vaidmenis ir sudalyvaus teisminio proceso inscenizacijoje! Visiems dalyviams, dalyvavusiems teste, bus įteikti dalyvavimą patvirtinantys sertifikatai, o pirmųjų vietų nugalėtojus apdovanosime vertingais prizais!

Paskaitos vyks rugsėjo 26 dieną, spalio 4, 11, 18 dienomis, o paskaitų temos šiais metais tokios: teisės teorija ir konstitucinė teisė, civilinė teisė, šeimos teisė, baudžiamoji teisė, darbo teisė, Europos Sąjungos teisė bei pagrindinių žmogaus teisių ir laisvių pagrindai. REGISTRUOKIS adresu mtsp@elsa-lithuania.org iki rugsėjo 25 d. bei nepamiršk nurodyti savo vardo, pavardės, mokyklos, klasės, telefono numerio ir elektroninio pašto. Lauksime Tavęs MTŠP! NEPRALEISK SAVO ŠANSO!

ELSA informacija