JRD veiklų kalendorius

2017.02.22 dienos įvykiai:

Susitikimai

Vasario 22 d. 10.30-12.00 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė dalyvauja susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Vasario 22 d. 13.00-14.30 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė dalyvauja susitikime su Šiaulių rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Vasario 22 d. 15.00-16.30 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė dalyvauja susitikime su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Įgyvendindamas ES projektą „Atrask save“, JRD organizuoja:

Vasario 22 d. 10.00  projekto ,,Atrask save“ komanda organizuoja susitikimą su Jaunimo garantijų iniciatyvos projekto Atrask save“ mentoriais, Vilniuje. Dalyvauja Projekto vadovė G. Sabaliauskaitė ir koordinatorės J. Bukauskaitė, V. Pociūtė, V. Znojevaitė ir K. Strumskytė.