JRD veiklų kalendorius

2017.03.2 dienos įvykiai:

Susitikimai

Kovo 2 d. 09.00-12.00 Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėja M. Petkevičiūtė ir Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistė J. Lukaševičiūtė Užsienio reikalų ministerijoje dalyvauja Globalios Lietuvos koordinatorių susitikime.

Kovo 2 d. 10.00-11.30 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė  dalyvauja susitikime su Raseinių rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Kovo 2 d. 13.00-14.30 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė  dalyvauja susitikime su Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Kovo 2 d.  14.00-20.00 Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė bei projekto „Atrask save“ vadovė G. Sabaliauskaitė dalyvauja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamame koordinaciniame susitikime informaciniams tinklams, partneriams, kurio metu pristato JRD patirtį įgyvendinant Europos struktūrinių fondų projektus.

Kovo 2 d. 15.15-16.45 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė  dalyvauja susitikime su Telšių rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Kovo 2 d. 10.00 projekto ,,Atrask save“ komanda organizuoja susitikimą su Jaunimo garantijų iniciatyvos projekto ,,Atrask save“ vietos JGI koordinatorių darbo grupe.