JRD veiklų kalendorius

2017.04.19 dienos įvykiai:

Susitikimai

Balandžio 19 d. 10.00 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Švenčionių rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Balandžio 19 d. 13.00 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Ignalinos rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Balandžio 19 d. 14.00 Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėja M. Petkevičiūtė dalyvauja apvaliojo stalo diskusijoje apie Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą, vyksiančią Užsienio reikalų ministerijoje.

Balandžio 19 d. 09.00-16.00 Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė G. Vyšniauskaitė organizuoja individualias konsultacijas Atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių atstovams paraiškų teikimo Atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkurso klausimais.