JRD veiklų kalendorius

2017.04.20 dienos įvykiai:

Susitikimas

Balandžio 20 d. 10.00 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Kupiškio rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Balandžio 20 d. 13.00 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Rokiškio rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Balandžio 20 d. 13.00 Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėja M. Petkevičiūtė dalyvauja visuotinėje Elektrėnų jaunimo konferencijoje ir skaito pranešimą „Ką reiškia būti savanoriu“.

Įgyvendindamas ES projektą „Atrask save“, JRD organizuoja:

Balandžio 20 d. 09.30 projekto „Atrask save“ koordinatorės V. Pociūtė ir K. Strumskytė dalyvauja susitikime su Kelmės r. savivaldybės  administracijos direktore ir vietos Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatore.

Balandžio 20 d. 13.00  projekto „Atrask save“ koordinatorės V. Pociūtė ir K. Strumskytė dalyvauja susitikime su Plungės ir Telšių r. vietos Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatoriais.

Balandžio 20 d. 16.00  projekto „Atrask save“ koordinatorės V. Pociūtė ir K. Strumskytė dalyvauja susitikime su Šilutės vietos Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatoriumi.