JRD veiklų kalendorius

2017.05.3 dienos įvykiai:

JP stiprinimas vietos lygmeniu (Mažeikiai, Skuodas, Palanga); susitikimas; NDG posėdis

Gegužės 3 d. 10.30 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Mažeikių rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Gegužės 3 d. 11.00 direktorius V. Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė dalyvauja susitikime su Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacijos atstovais.

Gegužės 3 d.  13.10 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Skuodo rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Gegužės 3 d. 14.00 Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėja M. Petkevičiūtė dalyvauja Nacionalinės darbo grupės posėdyje.

Gegužės 3 d. 15.15 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Palangos miesto savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.