JRD veiklų kalendorius

2017.05.4 dienos įvykiai:

Mokymai; Antidiskriminacijos programa; JP stiprinimas vietos lygmeniu (Klaipėda, Kretinga)

Gegužės 4 d. 09.00 direktorius V. Trapinskas dalyvauja Lietuvos viešojo administravimo instituto organizuojamoje įstaigos vadovų 18-20 kategorijų valstybės tarnautojų mokymo programoje.

Gegužės 4 d. 10.00 Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė dalyvauja susitikime su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Socialinės integracijos atstovais dėl Antidiskriminacijos programos įgyvendinimo 2017 m.

Gegužės 4 d.  09.00 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Klaipėdos rajono  visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ atstovais.

Gegužės 4 d.  10.30 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Gegužės 4 d. 13.10 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Kretingos rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.

Gegužės 4 d. 15.00 Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja V. Karnickaitė dalyvauja Kauno miesto jaunimo reikalų tarybos posėdyje.

Gegužės 4 d. 15.10 direktoriaus pavaduotojas J. Meldžiukas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė A. Tiškutė dalyvauja susitikime su Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos atstovais dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu.