„Rezervuota jaunimui“ - išrink šauniausią jaunuolį!

2015-10-12

„Rezervuota jaunimui“ - išrink šauniausią jaunuolį!

Kaip dažnai pasidžiaugiame jaunais žmonėmis, jų atliekamais gerais darbais savo miestui, regionui ar gyvenvietei? Juk tikrai savo pažįstamų rate turime drąsių, aktyvių ir šaunių jaunuolių, kurių darbai ir pasiekimai džiugina aplinkinius. Tad norime paraginti Jus pasididžiuoti savo regiono jaunais žmonėmis ir išrinkti herojiškiausius, aktyviausius, versliausius, didžiausius bendruomenės telkėjus bei uoliausius savanorius.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2014 m. vykdė akciją „Rezervuota jaunimui“, kurios metu daugiau nei 3 000 jaunų žmonių iš visos Lietuvos specialiame žemėlapyje „rezervavo“ savo mėgstamiausias vietas. Šiais metais akciją plečiame, tad pavadinimas „Rezervuota jaunimui“ nuo šiol reiškia ne tik jaunimui skirtas bei jų mėgstamas lankyti vietas, tačiau jis tampa šūkiu reiškiančiu pozityvią žinutę apie jaunus žmones, jų atliekamus gerus darbus, jiems skirtas veiklas ir pan. Tad „Rezervuota jaunimui“ šiais metais skiriamas patiems šauniausiems jauniems žmonėms.

Rinkimai vyks dviem etapais. Pirmajame (iki 2015 m. spalio 23 d.) – nominuokite jauną žmogų, vienoje iš labiausiai jį atitinkančių kategorijų. (Po tris daugiausiai nominacijų kiekvienoje kategorijoje surinkę jauni žmonės pateks į antrąjį etapą).

Antrasis rinkimų etapas vyks interneto tinklalapyje www.15min.lt. Apie kiekvieną kandidatą bus sukurti specialūs pristatymai , atspindintys jo atliekamus gerus darbus ir  veiklas. Rinkimų pabaigoje paaiškės po vieną laimėtoją kiekvienoje kategorijoje. 

Balsuoti galite čia.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir parodyti, kad turime daug puikaus jaunimo, kuriuo galima džiaugtis ir didžiuotis.


JRD Informacija