• Kas mes esame?

  Kas mes esame?

  Įstaiga, įgyvendinanti valstybės jaunimo politikos tikslus ir priemones, stiprinančias jaunimo motyvaciją ir galimybes įgyti išsilavinimą, gauti darbą ir įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, dalyvauti sprendžiant jaunimo problemas bei plėtoti neformalų ugdymą ir jaunimo socializacijos procesus.

  Plačiau apie mus

 • Kuo galime padėti?

  Kuo galime padėti?

  JRD įgyvendina jaunimo politiką Lietuvoje, vykdant bei plėtojant priemones jaunimo situacijai gerinti, stiprina jaunimo nevyriausybinį sektorių, skatina jaunus žmones dalyvauti jaunimo veikloje, siekia užtikrinti nacionalinės jaunimo politikos atstovavimą tarptautiniu lygiu.

  Plačiau apie mus

 • Kaip mus rasti?

  Kaip mus rasti?

  Jaunimo reikalų departamentas
  prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
  Įm. kodas 188681478
  A. Vivulskio g. 5, LT-03162 Vilnius
  Tel.: (8-5) 249 7002, Faks.: (8-5) 249 6354

  Plačiau apie mus

JRD veiklos naujienos

Mokymai „Bendradarbiavimo galimybės“

2017-11-23

Mokymai „Bendradarbiavimo galimybės“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) bendradarbiaudamas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, siekdamas skatinti tarpžinybinį bendradarbiavimą, jaunuolių savalaikį perėjimą iš vaikų dienos centrų į atviruosius jaunimo centrus, paremtą palydėjimu, š. m. gruodžio 13-14 d. Vilniuje organizuoja mokymus, skirtus vaikų dienos centrų ir atvirųjų jaunimo centrų įstaigų darbuotojams, tema „Bendradarbiavimo galimybės“.

Visos JRD veiklos naujienos

Bendrosios naujienos

Estijos atvirus jaunimo centrus aplankius

2017-11-23

Estijos atvirus jaunimo centrus aplankius

2017 m. spalio 1–8 dienomis Vilniaus Antakalnio atviro jaunimo centro ir Vilniaus atviro jaunimo centro „Mes“ jaunimo darbuotojų ir vadovų komandos lankėsi Estijos atviruose jaunimo centruose. Kelionė ir mokymai buvo finansuoti iš Erasmus + „A step  further” lėšų. Šiame straipsnyje bandysime pasidalyti, kokius skirtumus ir panašumus pamatėme lygindami Lietuvos ir Estijos atvirus jaunimo centrus.

Visos bendrosios naujienos