JRD veiklos naujienos

Kviečiame į mokymus - Atvirasis darbas su jaunimu, nuo ko pradėti?

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus, š. m. birželio 19-20 d., Kauno mieste, organizuoja mokymus tema – „Atvirasis darbas su jaunimu, nuo ko pradėti?"

Mokymų tikslas – pristatyti Atvirojo darbo su jaunimu principus ir metodus,...

Skaityti daugiau...

Skelbiame atrinktų dalyvių sąrašą vykti į tarptautinį renginį „Jaunimo iniciatyvų ir jaunimo organizacijų savivalda/ Savivaldos principu veikiančios jaunimo erdvės“ Vokietijoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, paskelbė atranką dalyvauti tarptautiniame renginyje „Jaunimo iniciatyvų ir jaunimo organizacijų savivalda/ Savivaldos principu veikiančios jaunimo erdvės“,  kuris vyks š. m. balandžio 23-27 dienomis Vokietijoje.

Vadovaujantis Dalyvių į užsienyje vykstančius renginiu...

Skaityti daugiau...

Bendrosios naujienos

Savanorystė – vienas gražiausių būdų atrasti savo gyvenimo kelią

Tiek tarptautinė, tiek vietinė savanorystė leidžia jauniems žmonėms greičiau subręsti, tapti savarankiškiems ir įgyti įvairiausių įgūdžių, kurių mokykloje paprastai nemoko. Be to, 2018 metais už 3 mėnesius trunkančią ar ilgesnę savanorišką veiklą suteikiami 0,25 balo, stojant į bakalauro studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose.

2011 m. Lietuvoje...

Skaityti daugiau...

Kvietimas su jaunimu dirbantiems asmenims - pažintinis vizitas Suomijoje

Kviečiame su jaunimu dirbančius asmenis registruotis į mokomąjį (pažintinį) vizitą – Suomijoje apie tarptautinį darbą su jaunimu kaimiškose vietovėse.Pažintinio vizito tikslas – supažindinti jaunimo darbuotojus su Suomijos kaimiškose vietovėse teikiamomis paslaugomis jaunuoliams, pasidalinti  gerosiomis patirtimis ir at...

Skaityti daugiau...

Kvietimas jaunimo vadovams - mokymai Italijoje

20 - 26 m. amžiaus jaunimo vadovai kviečiami į mokymus Italijoje, drauge su Prancūžijos, Graikijos, Latvijos, Romunijos, Čekijos jaunimu. 

Mokymai vyks gegužės 31 - 29 d. Sicilijoje, Italijoje.

Jei jau turi patirites vadovaujant tarptautinei jaunimo grupei ir vis trokšti įgyti naujų kompetencijų vadovaujant, problemų ir konfliktų sp...

Skaityti daugiau...

Universitetas vasarą atvers duris moksleiviams!

Kazimiero Simonavičiaus universitetas pernai pirmą kartą pakvietęs moksleivius į penkių dienų trukmės dienos stovyklą šiemet didina apsukas ir kviečia 1-12 klasių moksleivius pasinerti į interaktyvias edukacines pramogas mados ir aviacijos temomis. 

7-12 metų vaikai ir 13-18 metų jaunimas kviečiami į stovyklą „Jaunasis aviatorius”. Dalyv...

Skaityti daugiau...

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia baigiamųjų mokslo darbų konkursą!

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia šių metų baigiamųjų mokslo darbų Lietuvos tautinių mažumų tematika konkursą.

Kviečiame konkurse dalyvauti visų Lietuvos ir užsienio aukštųjų universitetinių mokyklų bakalauro, magistro bei doktorantūros studijų absolventus, kurie einamaisiais akademiniais metais...

Skaityti daugiau...