Vilniaus atviro jaunimo centro „Mes" padalinys „MES PATYS" Grigiškėse

Apie organizaciją

Neįmanoma apsaugoti vaikų ir jaunimą nuo nusikalstamumo ir narkotikų tik teisinėmis priemonėmis ir baudimu. Tai reikia daryti širdimi, su dėmesiu ir meile, tuomet nė vienas jaunas žmogus neatsidurtų nusikaltimų šešėlyje. Grįžę po darbų ar mokslų, Grigiškių mikrorajono jaunimui laisvalaikio beveik nėra kur leisti, todėl 2012 m. rugsėjo 10 d. buvo atidarytas Vilniaus atviras jaunimo centras "Mes patys".
Centras - alternatyva gatvei, prekybos centrams, barams ir kitoms jaunimo susibūrimo vietoms, kuriose jaunimas neretai leidžia laisvalaikį.
Centre jaunimas randa ne tik norimų užsiėmimų, bet ir puikių bičiulių, kurie jiems tampa nepamainomais draugais, o įstaigos darbuotojai padėda rasti kelią į patį save.

Centro patalpos yra pritaikytos mainų programoms: yra didelė virtuvė, vonios kambarys (dušas, 2 tualetai), miegamieji, karaoke ir TV kambarys, treniruoklių salė, dirbtuvė, biliardas, stalo tenisas ir futbolas, įvairus žaidimai.

Centro lankytojų amžius: nuo 14 iki 29 m.
Centras dirba 15.00-19.00 val. darbo dienomis.
Visos teikiamos paslaugos yra nemokamos.
Su jaunimu dirba 2 darbuotojai.

Lankytojai žaidžia stalo žaidimus, biliardą, tenisą, žiūri filmus, dainuoja pasitelkdami karaoke aparatūrą, sporuoja treniruoklių salėje, gamina maistą, dalyvauja mainų programuose ir sporto varžybose.

Centre sudarėme sąlygas jaunimo saviraiškai ir socialinių gebėjimų ugdymui pagal poreikius ir polinkius. Sukurta bendruomenė, kurioje kiekvienas jaunas žmogus jaučiasi pilnaverčiu jos nariu, galinčiu laisvai išreikšti savo nuomonę, jaustis saugiu ir nediskriminuojamu dėl savo išskirtinių bruožų, kultūros, tautybės, šeimos socialinės padėties ir pan. Vyrauja draugiška atmosfera, kuri padeda jaunimui išreikšti save per įvairias siūlomas veiklas. Su meno priemonių pagalba jaunimas turi galimybę geriau pažinti save, išreikšti savo jausmus bei kalbėti apie savo sunkumus, turi realias galimybes įsijungti į aktyvią prosocialią veiklą. Skatiname juos aktyviau spręsti savo problemas, padedame vystyti tarpusavio pagalbą ir bendradarbiavimą, ugdome jaunuolių lyderystės įgūdžius.

Facebook nuorodą rasite čia.


Adresas
Šviesos g. 16, Grigiškės, Vilnius
Savivaldybė
Vilniaus miesto savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. 861490780
Paieška