Rokiškio kultūros centras

Apie organizaciją
Rokiškio kultūros centras - Rokiškio rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, įvairias kultūros sritis bei meno žanrus puoselėjanti ir skleidžianti organizacija. Kultūros centre puoselėjama ir įgyvendinama regiono etninė kultūra, mėgėjų, profesionalusis bei kino menas, plėtojama edukacinė, pramoginė ir projektinė veikla. Kultūros centras organizuoja valstybinių ir kalendorinių švenčių minėjimus, pramoginius ir projektinius renginius, vykdo mėgėjų meno kolektyvų ir profesionalaus meno sklaidą. Kultūros centre veiklą vykdo 13 mėgėjų meno kolektyvų: suaugusiųjų, vaikų ir senjorų teatrai, suaugusiųjų ir vaikų folkloro ansambliai, vaikų, moterų, vyrų vokaliniai ansambliai, vaikų ir jaunimo pramoginių šokių grupės, istorinių šokių grupė, moterų linijinių šokių grupė. Kultūros centre muzikinę meninę veiklą vykdo profesionalių muzikantų kvartetas, yra įkurtas "Jaunųjų lyderių klubas" bei vykdomos įvairios edukacinės veiklos vaikams (vasaros deinos stovyklos, neformalaus švietimo programos) ir suaugusiems (užsiėmimai mamoms su kūdikiais nėšinėse ir kt.).Kultūros centras turi gilias tradicijas, organizuojant plataus masto teatro meno festivalius "Vaidiname Žemdirbiams" ir "Interrampa".

Savanoriškos veiklos sritis
Informacinės technologijos, Jaunimo politika, Menas ir kultūra, Socialinė, Švietimo, Žiniasklaida ir komunikacija
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Potencialūs savanoriai pretenduoja dirbti su įvairaus amžiaus ir dydžio grupėmis: su vaikais, jaunimu, suaugusiais ir senjorais.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Pagrindinė veikla siūloma savanoriams - pagalba organizuojant didžiuosius metų renginius: Lietuvos profesionalių teatrų festivalį "Vaidiname žemdirbiams", tarptautinį vargonų muzikos festivalį, valstybines šventes - sausio 13-osios, vasario 16-osios, kovo 11-osios, liepos 6-osios minėjimai, kalendorines šventes: Joninės ir kt., vasaros muzikinę programą "Vasaronės' ir vasaros vaikų dienos stovyklas. Pagalbos tikimasi viešinimo ir klientų aptarnavimo srityse (reklaminių tekstų rengimas, reklaminių afišų, skelbimų, skrajučių maketavimas, reklaminių filmukų filmavimas ir montavimas, renginių fotografavimas ir nuotraukų redagavimas bei archyvavimas, darbas rūbinėje, bilietų patikra, renginių dalyvių (atlikėjų, aktorių ir kt.) pasitikimas. Savanoris veiklos metu susipažins su renginių organizavimo ypatumais, projektinės veiklos vykdymo aspektais, pramogų bei švietėjiškos veiklos vykdymo detalėmis.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Prie Kultūros centro komandos kviečiame prisijungti komunikabilius, iniciatyvius, kūribingus, gerus IT ir kitų technikos priemonių valdymo įgūdžius turinčius asmenis, gebančius dirbti komandoje.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
2
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip

Adresas
Respublikos g. 96, Rokiškis
Savivaldybė
Rokiškio rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
+370 646 04519
Svetainė
http://rokiskiokc.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška