Rokiškio socialinės paramos centras

Apie organizaciją
Rokiškio socialinės paramos centras teikia socialines paslaugas Rokiškio rajono gyventojams. Lankomosios priežiūros padalinys teikia asmens namuose paslaugas informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo, atstovavimo, maisto produktų nupirkimo, pristatymo, pagalbą ruošiant maistą, pagalbą buityje ir namų ruošoje, kitos paslaugos. Dienos centras jaunuoliams teikia paslaugas: informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo, socialinių įgūdžių palaikymo, asmeninės higienos paslaugų organizavimo. Centre vyksta darbinio užimtumo, darbinių įgūdžių užsiėmimai. Obelių savarankiško gyvenimo namuose teikiamos socialinės priežiūros paslaugos. Jūžintų dienos ir trumpalaikės socialinės globos centre teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo, darbinio užimtumo, meninio lavinimo paslaugos sutrikusio intelekto asmenims.

Savanoriškos veiklos sritis
Socialinė, Sveikatos
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Senyvo amžiaus asmenys, savanoriai dirbs iki 5 senolių grupe, galima dirbti ir individualiai su 1. Su jaunuoliais dirbs individualiai su vienu arba grupele iki 10.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Pagrindinės veiklos: lankymas namuose, socialinės pgalbos organizavimas ir teikimas, užsiėmimas su neįgaliais jaunuoliais. Asmens namuose teikiamos paslaugos: maisto produktų nupirkimas, pristatymas ir pagalba ruošiant maistą, pagalba buityje ir namų ruošoje ir kt. paslaugos. Dienos centre jaunuoliams padėti su įvairiomis negaliomis lavinti praktinius kūrybos bei darbinius įgūdžius, lavinti socialinius įgūdžius, bendrauti su jaunuoliais. Obelių savarankiško gyvenimo namuose pagalba patalpų tvarkyme. Jūžintų dienos ir trumpalaikės socialinės globos centre reikalinga pagalba patalpų tvarkyme, bendravimui su gyventojais. Pagalba reikalinga kiekvieną dieną nuo 4 iki 6 val. Darbas nuo 8 val. iki 17 val.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Kviečiame savanorius į mūsų įstaigą!!! Savanoriaujant atsiranda prasmės pojūtis, suvokimas, kad gyveni ne vien kad patenkintum poreikius. Prasmė gyvenime atsiranda tik kai daliniesi – nesvarbu kuo, užtenka to ką turi. Tik tada tavo gyvenimas yra prasmingas. Ieškome savanorių, kurie neabejingi vienišiems ir savimi negalinčius pasirūpinti vyresnio amžiaus žmonėmis, bendravimui su jaunimu.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
10
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Vytauto g. 25, Rokiškis
Savivaldybė
Rokiškio rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8-61001589
Svetainė
http://www.rokiskiospc.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška