VšĮ Rokiškio jaunimo centras

Apie organizaciją
VšĮ Rokiškio jaunimo centras nuo 2008 metų vykdo atvirą darbą su mažiau galimybių turinčiu 13-30 metų jaunimu. Atviras darbas yra viena iš darbo su jaunimu formų, suteikianti prasmingos veiklos ir turiningo laisvalaikio galimybes savirealizacijos erdvės nerandančiam jaunimui bei palengvina atskirtį patiriančių jaunų žmonių integraciją į visuomenę. Per dieną jaunimo centre apsilanko apie 30-40 lankytojų, buriasi neformalios jaunimo grupės: Rokiškio rajono mokinių taryba, „Savanorystės Ambasadorių" tinklo atstovai , sporto, šokių, stalo teniso, biliardo, DJ-ėjų, muzikos mėgėjų grupės. Rokiškio jaunimo centras nuo 2010 metų pradėjo aktyvią tarptautinę jaunimo projektinę veiklą kaip vykdytojai ir partneriai. Įgyvendinti 5 tarptautiniai jaunimo mainų, demokratiškumo projektai, išsiųsta 30 jaunuolių į kitų šalių vykdytus projektus. Nuo 2013 metų jaunimo centre veikia „Eurodesk“ jaunimo informavimo taškas. 2014 metais jaunimo centras buvo akredituotas Jaunimo savanoriškos tarnybos. Pagal JST programą savanoriavo du jaunuoliai. Savanoriai įgijo kompetencijų ir patirties savanoriaudami atviro darbo su jaunimu veikloje, dalyvaudami mokymuose, seminaruose, projektuose. Nuo 2015 metų jaunimo centre veikia vaikų dienos centras „Kad būtume drauge”. Jaunimo centre veikia rankdarbių, pynimo iš vytelių, medžio darbų, dailės, keramikos ir informacinių technologijų būreliai. Vykdomos edukacinės, pilietinės, kultūrinės programos. Jaunimo centre savanoris įgyja asmeninių, socialinių ir profesinių kompetencijų ir darbo patirties. Tai padeda jiems pasirinkti profesiją, sugrįžti į formaliojo švietimo sistemą ir (ar) pasirengti darbo rinkai.

Savanoriškos veiklos sritis
Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Švietimo
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Jaunimas
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriui siūloma susipažinti su jaunimo centre vykdoma veikla, dalyvauti kasdieniniame centro gyvenime, save realizuoti renginių organizavimo, sportinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje, atliekant konkrečias užduotis kūrybinėse dirbtuvėse, medžio, pynimo, dailės, keramikos, rankdarbių, kompiuterinio raštingumo srityse, pagalba atvirų vakarų metu ir kt. Veiklos vykdomos jaunimo centro darbo laiku nuo 13 iki 20 valandos. Savanoris bus užimtas 5 valandas per dieną (25 valandas per savaitę).
Kokio savanorio organizacija ieško?
Ieškome 15-29 metų paprasto, draugiško, komunikabilaus, kūrybingo, drąsaus savanorio, kuris norėtų išbandyti save atvirame darbe su jaunimu ir vaikais.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
1
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Vytauto g. 20, Rokiškis
Savivaldybė
Rokiškio rajono savivaldybė
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Ne
Paieška